Поздравляем!

На открытом чемпионате Франции по синхронному плаванию, который является одним из этапов мировой серии 2017 года, наша сборная Украины завоевала две золотые, две серебряные и две бронзовые награды. Волейбольный клуб «Локомотив» поздравляет с этим успехом воспитанниц заслуженного тренера Украины Светланы Борисовны Саидовой. Почетный президент волейбольного клуба «Локомотив» и президент Федерации синхронного плавания Украины. Народный депутат Украины, Герой Украины Виктор Николаевич Остапчук направил поздравительную телеграмму нашим мастерам синхронного плавания.

Шановна Світлано Борисівно!

Шановні спортсмени та тренери збірної України з синхронного плавання!

На Відкритому чемпіонаті Франції, що розпочав світову серію 2017 року, Ви проявили найкращі спортивні якості, порадувавши армію шанувальників синхронного плавання в нашій країні та продемонструвавши шалену самовіддачу, чудові командні дії, тактичну злагодженість, індивідуальну майстерність. Ваші золоті, срібні та бронзові медалі свідчать про те, що Україна не поступилася місцем у світовій еліті синхронного плавання.

Переконаний, що в 2017 році нам цілком до снаги показати гідний результат, продовживши свій шлях до нових перемог. Це буде складно зробити, але прихильники синхронного плавання України всім серцем бажають вам досягти необхідного результату.

Я як президент Федерації синхронного плавання від всього серця вітаю тренерів та спортсменок нашої збірної з високим досягненням, бажаю й надалі впевнено примножувати уславлені традиції української школи синхронного плавання на міжнародній арені.

Щиро Ваш,

Віктор Остапчук.